KOMPLEKSOWE

REALIZACJE

MARKETINGOWE

ANALIZUJEMY POTRZEBY, WSKAZUJEMY ROZWIĄZANIA, REALIZUJEMY PROJEKTY

O NAS

Gdy czegoś nie wiemy - pytamy.

Gdy czegoś nie zrobimy - powiemy.

Gdy mamy inne rozwiązania - wysłuchamy.

Jesteśmy szczerzy, sumienni i nigdy wszechwiedzący. Słuchamy, szukamy odpowiedzi, działamy w zgodzie ze sobą i wypracowujemy najlepsze kompromisy. Dużą wagę przywiązujemy do dobrego rozpoznania otoczenia naszych nowych partnerów, analizy rynku, dobrego, wspólnego planu współpracy i efektywnego działania. Tacy jesteśmy i tak pracujemy - poznaj nas bliżej i zostań z nami na dłużej.

Bieżąca realizacja - organizacja Winter Polish Open Championships 2019

WSPÓŁPRACA

Nigdy nie proponujemy uniwersalnych rozwiązań. Z każdym pracujemy indywidualnie, czyniąc naszą siłę z elastyczności, umiejętności dostosowania się i solidnych podstaw merytorycznych, wypracowanych na bazie wieloletnich doświadczeń.

 

W naszej historii łączyliśmy już konkurentów, realizując ich wspólne działania poprzez tworzenie konsorcjów czy programów. Utworzyliśmy sporą społeczność i sieć kontaktów, które pozwalają nam czerpać od największych i najlepszych na rynku. Realizując programy lojalnościowe, kampanie medialne i skomplikowane produkcje w kraju i za granicą, wymieniamy się doświadczeniami, poszerzamy horyzonty i zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy nam zaufali.

Współpracujemy z:

PLANERAMI STRATEGICZNYMI

GRAFIKAMI

KREATORAMI

COPYWRITERAMI

DEVELOPERAMI CYFROWYMI

MEDIA PLANERAMI

TECHNOLOGAMI

ARTYSTAMI

MUZYKAMI...

Przyjaźnimy się i pracujemy wspólnie od wielu lat.

Różnorodne narzędzia, dostęp do specjalistycznej wiedzy i doskonałe relacje z wieloma profesjonalistami, dają nam komfort, że proponowane przez nas rozwiązania będą skuteczne i dopasowane do oczekiwań naszych Klientów.

CENY

Nasze ceny są relatywne do naszych działań. Szanujemy siebie, Ciebie, Twój czas, nasze możliwości, Twój portfel i stan naszego konta. Ceny ustalamy indywidualnie, gwarantując wysoką jakość usług, w zamian za adekwatne wynagrodzenie. Zawsze robimy co możliwe, by wszystko poszło dobrze.

ZAUFALI NAM
MY, TO ZESPÓŁ

NIE GADAMY

PRACUJEMY

MY. No właśnie -  my a nie członkowie zespołu.

 

Spędzamy razem dużo czasu, lubimy się i znamy nasze mocne oraz słabe strony. Wielokrotnie było ciężko, ale razem daliśmy radę.

 

Jesteśmy różni i różnice te pielęgnujemy i szanujemy. Nie dążymy do unifikacji. Nie jesteśmy i nie będziemy korporacją. Wolimy kreatywną burzę mózgów, rozmowę, czasem nawet spór, niż wypisywanie rubryczek w systemie zarządzania projektami.

 

Tak pracujemy ze sobą i tak chcemy się pracować z Tobą!

Andrzej
Hubkiewicz

właściciel
kierownik zamieszania

Marcin
Wawrzaszek

graphic and art designer
photographer

Adam
Karcz

web design and developer
3D and CG animator

Krzysztof
Kolasiński

menadżer projektów

Lungosz

kastrat z jajami
natural born yellow bird killer