LUNGO

PO

GODZINACH

NEWS - 02-03.06.2019

XXIX Gala Teraz Polska

Jako wieloletni partner Fundacji Polskiego Godła mieliśmy przyjemność uczestniczyć w kolejnej Gali "Teraz Polska”. Przy okazji wizyty w Warszawie wybraliśmy się na spektakl do Teatru 6 Piętro oraz zwiedzaliśmy naszą stolicę. Nocne spacery, degustacje narodowych trunków i wspólnie spędzony czas długo pozostaną w naszej pamięci...

NEWS - 5.09.2018

Chwalimy się naszym zdolnym grafikiem!

Myśleliśmy, że nikt go bardziej nie doceni niż my, ale jednak się myliliśmy!

Szalenie cieszymy się, że za wielką wodą, uważają, że jest "The best" i firmują Seattle Polish Film Festival plakatem, który wyszedł spod jego ręki!

Chapeau bas dla Ciebie Marcin :)

Zapraszamy na: https://www.polishfilms.org/welcome

NEWS - 18.06.2018

Gala Teraz Polska

Wczoraj mieliśmy okazję uczestniczyć w XXVIII Gali "Teraz Polska", podczas której nasz wieloletni partner SEC został laureatem konkursu i otrzymał biało-czerwone Godło! Przy okazji przekonaliśmy się jak wygląda nocne życie Warszawy!

NEWS - 02-05.03.2018

La Liga Giants Barcelona

Stolica Katalonii, BARCA vs AT MADRID na żywo na Camp Nou,  świetna pogoda, grupa przyjaciół, zimne pifko ... czy można chcieć czegoś więcej ???

NEWS - 23.11.2017

Święto Beaujolais - dziś pijemy wino!

Niezmiernie miło nam było gościć naszych partnerów i przyjaciół na corocznym święcie „młodego wina”. Dziękujemy za przybycie, wspólną biesiadę i wspaniałą współpracę! Wasze zdrowie!

NEWS - 22-28.09.2018

WE ZIJN ORANJE!!!

Koniec września dla nas przybierał kolor czerwony podczas wieczornych spacerów, pachniał wszechobecną sishą, smakował zimnym Guinessem i miał dźwięk indyjskiej muzyki przy śniadaniu. Przygotowując stoisko targowe dla naszego klienta w Amsterdamie, mogliśmy przy okazji poznać to miasto od nieco innej strony!  Co działo się w Vegas.. wróć w Amsterdamie.. tam właśnie zostaje!

NEWS - 15.07.2018

Lungo Mundial 2018

Jako fani piłki nożnej nie mogliśmy odpuścić sobie okazji jaką jest Mundial i rzuciliśmy rękawicę sobie nawzajem i naszym przyjaciołom! Stworzyliśmy aplikację, w której można było typować wyniki meczów. Najlepszym graczem okazała się Kamila Krulasik! Panowie nie byli pocieszeni wynikiem rywalizacji! Serdecznie gratulujemy celnych strzałów!

NEWS - 11.05.2018

Grill na rozpoczęcie sezonu

Wczoraj zainicjowaliśmy w naszym ogrodzie sezon grillowy. Przy dobrych trunkach i przypieczonej karkówce, wraz z naszymi klientami i przyjaciółmi witaliśmy sezon długich wieczorów i leniwych poranków!

NEWS - 05.12.2017

Andrzejki z „Ligą Mistrzów”

Imieniny Andrzeja były świetną okazją do wspólnego spotkania i świętowania. Nie tylko imienin "naszego kierownika zamieszania", ale także finałowej serii fazy grupowej spotkań UEFA - z tej okazji stworzyliśmy własną Ligę Mistrzów!

NEWS - 12.09.2017

LUNGOSZ - dołączył do zespołu

Mały, najmłodszy, złocisto-rudy i najzwinniejszy z nas wszystkich członek zespołu ;-) Wprowadził mnóstwo energii i ciepła do naszego codziennego życia. Vive Lungosz!