LUNGO

PO

GODZINACH

NEWS - 18.06.2018

Gala Teraz Polska

Wczoraj mieliśmy okazję uczestniczyć w XXVIII Gali "Teraz Polska", podczas której nasz wieloletni partner SEC został laureatem konkursu i otrzymał biało-czerwone Godło! Przy okazji przekonaliśmy się jak wygląda nocne życie Warszawy!

NEWS - 02-05.03.2018

La Liga Giants Barcelona

Stolica Katalonii, BARCA vs AT MADRID na żywo na Camp Nou,  świetna pogoda, grupa przyjaciół, zimne pifko ... czy można chcieć czegoś więcej ???

NEWS - 23.11.2017

Święto Beaujolais - dziś pijemy wino!

Niezmiernie miło nam było gościć naszych partnerów i przyjaciół na corocznym święcie „młodego wina”. Dziękujemy za przybycie, wspólną biesiadę i wspaniałą współpracę! Wasze zdrowie!

NEWS - 15.07.2018

Lungo Mundial 2018

Jako fani piłki nożnej nie mogliśmy odpuścić sobie okazji jaką jest Mundial i rzuciliśmy rękawicę sobie nawzajem i naszym przyjaciołom! Stworzyliśmy aplikację, w której można było typować wyniki meczów. Najlepszym graczem okazała się Kamila Krulasik! Panowie nie byli pocieszeni wynikiem rywalizacji! Serdecznie gratulujemy celnych strzałów!

NEWS - 11.05.2018

Grill na rozpoczęcie sezonu

Wczoraj zainicjowaliśmy w naszym ogrodzie sezon grillowy. Przy dobrych trunkach i przypieczonej karkówce, wraz z naszymi klientami i przyjaciółmi witaliśmy sezon długich wieczorów i leniwych poranków!

NEWS - 05.12.2017

Andrzejki z „Ligą Mistrzów”

Imieniny Andrzeja były świetną okazją do wspólnego spotkania i świętowania. Nie tylko imienin "naszego kierownika zamieszania", ale także finałowej serii fazy grupowej spotkań UEFA - z tej okazji stworzyliśmy własną Ligę Mistrzów!

NEWS - 12.09.2017

LUNGOSZ - dołączył do zespołu

Mały, najmłodszy, złocisto-rudy i najzwinniejszy z nas wszystkich członek zespołu ;-) Wprowadził mnóstwo energii i ciepła do naszego codziennego życia. Vive Lungosz!